Naše filozofie

Naše obchodní činnost je úzce spojena s filozofií spokojeného žití a prosperity jak osobní tak profesní. K tomu, aby člověk tuto filozofii naplnil,  je však potřeba zdraví podložené zdravým životním stylem a zejména plnohodnotnou a a pro tělo prospěšnou stravou.

V této oblasti máme již 15 let zkušeností a rádi se o ně podělíme i s Vámi. V našich prodejnách Vám poskytneme nejenom produkty zdravé výživy, ale i poradenství z této oblasti.

Naše zkušenosti vyvěrají totiž nejenom z distribuce produktů zdravé výživy, ale také z distribuce produktů zdravotních pomůcek a potřeb pro ty z Vás, které už nějaká nemoc díky nerovnováze v organismu dostihla.

 

Právě spojení dlouholetých zkušenosti z těchto oborů nám umožňují podat Vám radu založenou na konkrétních zkušenostech našich klientů a zákazníků, které může být cennou právě pro Vás.  Jsme totiž jediní na trhu, kteří při své činnosti spojili zkušenosti svých klientů z oboru zdravé výživy i oboru aplikované zdravotnické pomoci. Obě oblasti jsou totiž velmi provázané, neboť nemoc v naprosté většině případů vyvěrá z nerovnováhy v organismu způsobené mimojiné i špatně zvolenou a nedostatečně výživnou stravou. Vzhledem ke skutečnosti, že naše tělo je extrémně odolný organismus, který se dokáže po velmi dlouhou dobu vypořádávat i s velmi nepříznivými vlivy, projevují se důsledky špatné výživy často až po letech či dokonce až v pozdějším věku.

 

V zásadě tedy máte dvě možnosti - žít zdravým životním stylem a konzumovat plnohodnotnou a tělu prospěšnou stravu nebo se v budoucnu stát našim klientem využívajícím zdravotních potřeb a pomůcek.

 

V současné době je tento poměr u našich klientů zhruba 50 : 50, tj, na každého zákazníka kupujícího zdravou stravu připadá jeden, který již řeší určitý zdravotní problém formou nákupu nějaké zdravotní pomůcky či potřeby. Naším cílem a filozofií je pochopitelně tento poměr změnit tak, aby ubývalo zákazníků se zdravotními problémy a přibývalo těch, kteří uvažují perpektivně a uvědomují si, že to, co do těla formou stravy dodají, je rozhodující pro jejich budoucí zdravotní stav.

 

Chovejte se tedy i Vy ve svém životě tak, aby jste nemuseli řešit v budoucnu nějaký zbytečný zdravotní problém.

 

Rozhodnutí je ve Vašich rukách, zdravým životním stylem a konzumací plnohodnotné a pro tělo prospěšné stravy rozhodně dosáhnete mnoho !