Našim klientům můžeme nabídnout dlouholeté zkušenosti z níže uvedených oborů, které zdánllvě nesouvisí, ale ve skutečnosti jsou velmi provázané.
  • Poradenství z oblasti produktů zdravé stravy
Jako prevenci širokého spektra civilizačních nemocí nabízíme široký sortiment produktů zdravé výživy jak tuzemské výroby tak produkované v mnoha dalších zemí světa. Náš sortiment zdravé stravy se zaměřuje na veškeré známé oblasti zdravé stravy  - dia stravy, vegetariánské, veganské, makrobiotické, speciální bezlepkové, speciální bezlaktózové, speciální nízkobílkovinné, raw stravy i  superfoods. Naprostou většinu sortimentu jsem schopni našim zákazníkům nabídnout v klasické tedy konvenční kvalitě i v certifikované BIO kvalitě. Součástí naší činnosti je i rozšiřování a výměna informací z oblasti využití produktů zdravé stravy se všemi, kteří v tomto oboru již mají zkušenosti, tak poradenství pro ty, kteří s tímto přístupem k vlastnímu zdraví zatím jenom začínají.
  • Poradenství z oblasti využití zdravotně certifikované obuvi
Protože chůze je jednou ze základních potřeb člověka, zaměřili jsme se na podporu této lidské potřeby a  jako prevenci proti nemocem páteře a nohou nabízíme zdravotně certifikovanou obuv od předních českých výrobců. Tato obuv je nejenom pohodlná a má dlouhou životnost, ale zejména splňuje náročné atesty certifikace zdravotní obuvi prováděné příslušnými ortopedickými zkušebnami a laboratořemi. Samozřejmě Vám i poradíme jak pro Vás či Vaše blízké vhodnou obuv vybrat.
  • Poradenství z oblasti aplikace zdravotnických pomůcek a potřeb
Protože prevence není v současné době vždy zcela naplňována a zdravotní problémy a nemoci provázejí naši současnou populaci, naší třetí a poslední sférou činnosti je oblast péče o naše klienty formou nabídky veškerého na trhu dostupného spektra zdravotních pomůcek a zdravotnických potřeb stejně jako poradenství v tomto oboru.